© 2018 COLOR WAGON. Tüm hakları saklıdır.

Gsm: 0543 440 29 58

SAYFALAR

İLETİŞİM

SİTELERİMİZ

BİLGİ EDİNİN

INSTAGRAM YAYIN AKIŞI

Azerbeijan Baku'den herkese selamlar

January 5, 2018

Merhaba, geçtiğimiz Ağustos ayında enerji içeceği markası olan (CARABAO) firmasıyla bir anlaşmaya vardık. Onlar bize Baku'de bir organizasyon olduğunu söylediklerinde çok memnun olarak kabul ettik. Çünkü merak ettiğimiz bir ülke olmakla beraber, kardeş ülke olması bizi fazlasıyla heyecanlandırmıştı. Gidiş tarihini ve çalışmalarımızı belirledikten sonra yolculuğumuza başladık.

 

HEYDAR ALİYEV havalimanına sağsalim iniş yaptık ve bizi Aslan bey karşıladı. İlk gün alana bakmayı ve Baku'de biraz tur atmayı tercih ettik. Intourist Hotel'e yerleşip biraz dinlendik. Gece hayatına bakmadan geçemezdik :) Sokaklarda dolanıp oturabileceğimiz bir yer bulmaya çalıştık ama pek fazla kafamıza yatan bir yer bulamadık o yüzden bol bol sokaklarda gezmeyi tercih ettik. Hard Rock Cafe'de oturup ertesi günün planlarını yapmaya başladık.

Sabah, Aslan Bey bizi hotelden alıp alana götürdü. 'Tabi bu arada yolculuk sırasında şehrin inanılmaz yapısı,sokakların her yerin çok temiz olması dikkatimizi fazlasıyla çekti'. Çalışmalara çok sıcak bir havada başlayarak titizlikle ve eğlenerek sürdürdük. Anlatarak bitiremeyeceğimiz kadar güzel günlerdi, o yüzden kısa kesiyorum :D Yaklaşık 5 gün boyunca bizimle iletişime giren çalışanlar, insanlar gayet keyifli ve bizimle ilgiliydiler. Bizimle kontağa geçen Can Bey, Irmak Hanım ve Carabao firmasına teşekkür ederek yazımızı sonlandırıyoruz. O günlerden anılarımızı görsellerle paylaşıyoruz.

Tekrar görüşmek üzere BAKU ...

 

 

 

 

 

 

Facebook'da Paylaş
Twitter'da Paylaş
Linkedin'de Paylaş
Pinterest'de Paylaş
Google +'da Paylaş
Bu Yazıyı Beğen
Please reload